Przejażdżki psim zaprzęgiem, dogtrekking

SKYLOS - świat przez pryzmat 4 łap

Wózek

Po płaskiej trasie? A może w wersji ekstremalnej? Na naszym profesjonalnym trójkołowcu dasz sobie radę tam… gdzie odwaga Ci pozwoli!

Więcej

Sanie

W pięknym rejonie Beskidu Wyspowego jest wiele wspaniałych dróg, które możesz przemierzyć na saniach zaprzęgowych.

WIĘCEJ

Bikejoring

Górska trasa, Ty i pies pomagający Ci ją pokonać… dodatkowa dawka adrenaliny gwarantowana! A może wersja „light” na płaskiej trasie?

WIĘCEJ

Canicross

Lubisz biegać? A może brakuje Ci do tego motywacji – zachęcamy do spróbowania swoich sił w bieganiu z psem z wicemistrzem Polski w canicrossie.

WIĘCEJ

Dogtrekking

Lubisz długie wędrówki? Sprawimy, że pokochasz je bardziej! Z czworonożnym kompanem u boku długa trasa minie w super atmosferze.

WIĘCEJ

Dla dzieci

Przejażdżki zarówno na saniach jak i specjalnie przystosowanym wózku. Dzieci mogą również próbować sił w canicrossie i dogtrekkingu.

WIĘCEJ

Dla grup

Chcesz, byśmy zapewnili atrakcje na Twoim evencie? Szukasz rozrywki dla większej grupy osób? Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły. Sprawimy, by był to wyjątkowy dzień!

Kontakt
SKYLOS – Świat przez pryzmat 4 łap

Łączymy wiedzę, naukę i praktykę, by dostarczyć Wam usług na najwyższym poziomie i spełnić wszelkie Wasze oczekiwania

Sport z psami uprawiamy już od kilku lat, od początku osiągając sukcesy. Zaczęliśmy od dogtrekkingów, gdzie zdobyliśmy wiele cennych trofeów, teraz startując w nich nieco rzadziej, gdyż w pewnym momencie w naszym życiu pojawiły się psie zaprzęgi… w klasie canicross (bieg z psem) Michał zdobył tytuł Wicemistrza Polski. Trenujemy również na saniach, wózku i rowerze.

Zobacz nas na Facebooku
Prędkość i adrenalina

PRZEJAŻDŻKI WÓZKIEM TRÓJKOŁOWYM

Oferujemy przejażdżki wózkiem trójkołowym. Szybkie, krótkie, ale z solidną dawką adrenaliny. Wózkiem, który jest w pełni profesjonalnym tego typu sprzętem, na podobnym modelu jeździ Mistrz Świata Psich Zaprzęgów.

Cena: 70-400zł Dystans: 400m-6km Zobacz film extremeZobacz film
BIAŁE SZALEŃSTWO

PRZEJAŻDŻKI SANIAMI

Poczuj białe szaleństwo razem z nami i naszymi psami przemierzając drogi Beskidu Wyspowego. Zależnie od wybranej trasy – będzie spokojnie bądź z dużą dawką adrenaliny.

Cena: 70-400zł Dystans:  400m-6km Zobacz filmZobacz film (dron)
Adrenalina w górskim wydaniu

BIKEJORING – ROWER Z PSEM

Pies i rower to idealne połączenie. Poczuj tę moc i daj się ponieść emocjom.  Jazda ze zwierzakiem, który pomaga kolarzowi ciągnąc rower to niezapomniane przeżycie, które na długo zapadnie Ci w pamięci! Teren i trasę dostosowujemy do umiejętności.

Zobacz filmZobacz film extreme
Dystanse

Od 500m-30km (zależy od pogody)

Ceny

Od 50zł

Ilość osób

Do 4 osób jednocześnie

Zalecane wyposażenie

Rower, wygodne obuwie

ZAPEWNIJ RADOŚĆ DZIECKU

PRZEJAŻDŻKI DLA DZIECI

Zapraszamy dzieci na bajkowe przejażdżki psim zaprzęgiem, dostępne zarówno latem jak i zimą. Jednocześnie w saniach może jechać dwójka dzieci lub dziecko i rodzic.

Cena
Od 70-400zł (sanie)
Sanie

Dziecko musi być w stanie utrzymać się w saniach w pozycji siedzącej.

Dystanse
400m-6km – sanie zaprzęgowe

DOGTREKKING

Nie masz psa, a marzy Ci się wyprawa w góry z psami? Chesz zabrać znajomych? Mamy dla Was propozycję! Dogtrekking z psami udostępnionymi przez nas. Te psiaki nie pozwolą Ci leniwie przebierać nogami, a na zejściach poczujesz prawdziwą adrenalinę, gdy to one narzucą tempo! Na specjalne życzenie możemy wybrać się w inne rejony Polski bądź europy.

Organizujemy również zabawy terenowe na orientację. Cena: 100zł/h/os. Maks. il. uczestników: 7 osób Wyposażenie: wygodne buty z agresywnym bieżnikiem Film – latoFILM – ZIMA

CANICROSS

Czyli bieg z psem. Super rozrywka dla każdego – niezależnie od stopnia jego aktywności.  Wysportowany pies doda Ci mocy i prędkości, a przy zbiegach w dół – podniesie ciśnienie ;).

Cena: 100zł/h/os. Dystans: do 7km Wymagane wyposażenie: wygodne buty, najlepiej z agresywny bieżnikiem. ZOBACZ FILM

Ekstremalna trasa wózkiem trójkołowym

Zobacz film

Zawody zaprzęgowe – Przywidz

Zobacz film

Film z zimowej przejażdżki saniami

Zobacz film

Współpracujemy

Drogą do osiągnięcia sukcesu jest nawiązanie trwałych relacji.

Fundacja współpracuje z nami niemalże od początku działalności. Wraz z nimi wydaliśmy do adopcji wiele problemowych psów, zawsze mogliśmy na siebie wzajemnie liczyć. Nie znamy bardziej dbającej o zwierzaki fundacji, polecamy każdemu!

DAR SERCA
Fundacja dla zwierząt

Jeśli myślimy o pięknych zdjęciach naszych psów bądź bezdomniaków, to najlepsze ręce w jakie możemy się udać. Dzięki niej nasze psiaki cudnie się prezentują, a relacje z naszej działalności są odpowiedniej jakości. Polecamy!

Aneta Biedroń
Ladybug photography

Zobacz nas w akcji na YouTube!

NASZ ZESPÓŁ

W każdej firmie najważniejsi są ludzie ją tworzący – w Skylosie mamy to szczęście, że trafiliśmy idealnie, dzięki czemu możemy się rozwijać i łapać wiatr w żagle!

Joanna Nosal-Chojnowska

Właściciel, zoopsycholog, dogoterapeuta, trener

W firmie zajmuje się szkoleniem psów, prowadzi konsultacje behawioralne i zajęcia edukacyjne z psami dla dzieci i młodzieży, nadzoruje pracę hotelu. Absolwentka stosowanej psychologii zwierząt, ukończyła „Warsztat pracy behawiorysty” w Centrum Kynologicznym Canid, kurs Medycyny Behawioralnej Psów. Przewodnik psa w Małopolskiej Cywilnej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej, wielokrotna medalistka w canicrossie i dogtrekkingu, hodowca elkhundów szarych


Michał Chojnowski

Opiekun, rehabilitant psów

Na codzień prowadzi terapie behawioralne psów bezdomnych. Niezastąpiony przy wprowadzaniu trudnych psów do stada. Współprowadzi zajęcia edukacyjne oraz przejażdżki psimi zaprzęgami. Ukończył kurs Medycyny Behawioralnej oraz rehabilitację psów, wicemistrz polski w canicrossie, medalista zawodów dogtrekkingowych i canicrossowych.


Ponad 40

Psów wydanych do adopcji

Ponad 2000

dzieci uczestniczyło w naszych zajęciach

Ponad 50

Sukcesów kynologicznych

Masz pytania?

Zachęcamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe!