}

Hotel dla psów w Krakowie

SKYLOS - świat przez pryzmat 4 łap

Hotel dla psów w Krakowie

Hotel z w pełni  zindywidualizowaną opieką nad psami. Jednorazowo przyjmujemy maksymalnie dwa psy, które mieszkają razem z opiekunką w mieszkaniu.

Więcej

Terapie behawioralne

Podczas pobytu psiaka rozpoczynamy pracę nad modyfikacją niepożądanych zachowań, którą pod naszym okiem właściciel kontynuuje w domu.

WIĘCEJ

Szkolenia

Podczas pobyt psa w hotelu możemy rozpocząć szkolenie z zakresu podstawowego posłuszeństwa, by potem kontynuować naukę na spotkaniach z trenerem.

WIĘCEJ
SKYLOS – Świat przez pryzmat 4 łap

Łączymy wiedzę, naukę i praktykę, by dostarczyć Wam usług na najwyższym poziomie i spełnić wszelkie Wasze oczekiwania

Hotel dla psów prowadzimy od 2013 roku, od początku mierząc się z psami lękliwymi i agresywnymi. Przez nasz dom przewinęło się kilkaset psów – od całkiem przyjaznych, po niebezpieczne dla siebie lub otoczenia. Pozwoliło nam to nabrać dużego doświadczenia i wiedzy, którą dodatkowo uzupełniamy, stale kształcąc się i rozwijając na kursach, szkoleniach i seminariach.

O dezynfekcję mieszkania dbamy używając ozonatora. W Krakowie przyjmujemy tylko psy na indywidualną opiekę, gdzie każdy może poczuć się jak w domu, a dodatkowo mieć zapewnione dodatkowe atrakcje. Hotel w Krakowie prowadzi Leonor Dias, która swoją przygodę z pracą z psami rozpoczęła od pracy z emerytowanymi psami służbowymi. Leonor rozmawia w językach: angielskim, hiszpańskim, portugalskim i francuskim. W razie potrzeby, ekipa z Limanowej wspomaga tłumaczeniem na język polski – czy to poprzez telefon, czy poprzez komunikację elektroniczną.
Zobacz nas na Facebooku

HOTEL DLA PSÓW

Oferujemy Państwu możliwość pozostawienia zwierzaka pod najlepszą opieką. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz hotel był dla naszych podopiecznych drugim domem, do którego przyjeżdżają zawsze z rozmerdanym ogonem. Psiaki nie mają osobnych pomieszczeń – wszystkie mieszkają z opiekunką w domu i będą przyjmowane tylko indywidualnie, maksymalnie do 2 psów w tym samym czasie. Domowa atmosfera i swobodny ruch czynią nasz hotel lepszą opcją od hoteli kojcowych czy domowych, psy mają opiekunkę tylko dla siebie, nie muszą jej dzielić ze stadem innych zwierząt. Psy wychodzą na regularne spacery i uczestniczą w niemal każdej aktywności. W wolnych chwilach zabieramy naszych podopiecznych na wycieczki do oddziału w Limanowej i uprawiamy z nimi sporty od trekkingu po bikejoring i psie zaprzęgi. U nas nie ma czasu na tęsknotę!

Psy wydajemy i przyjmujemy do hotelu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, w soboty i niedziele tylko na telefon w  godzinach odpowiadających obsłudze, w wybrane święta nie ma możliwości przywozu psów.

Umawiać się należy z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Nie dotyczy stałych klientów i sytuacji wyjątkowych.

Cennik:

  • 150zł za każdy rozpoczęty dzień kalendarzowy, (każdy kolejny pies z tego samego domu, jeśli mogą mieszkać razem – 10zł mniej).
  • +20zł/dzień – dopłata za sukę w trakcie cieczki, przywóz/odbiór poza wyznaczonymi godzinami (przed 9, po 17 lub w sobotę)
  • +40zł/dzień – dopłata za psa agresywnego do ludzi (tylko po uprzednim zapoznaniu z psem)
  • +80zł/dzień – dopłata za szkolenie bądź prowadzenie terapii behawioralnej w trakcie pobytu
  • +80zł/dzień – dopłata za psa z poważnym lękiem separacyjnym (po uprzednim zapoznaniu)
  • Dodatkowo płatne są wyjazdy i wizyty u lek. wet., groomera itd. – 80gr/km + 30zł/h i koszty wizyty.
  • 60zł – dopłata za odbiór psa lub wydanie psa w niedzielę/święta
 

Przypominamy też, że w święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Nowy Rok – nie ma możliwości przyjmowania i odbierania psów z hotelu, nawet za dopłatą. To jest czas, który chcemy poświęcić tylko rodzinie i psom.

Film
Stacjonarne

Szkolenie psów

W trakcie pobytu psa w naszym hotelu możemy rozpocząć z nim szkolenie z zakresu podstawowego posłuszeństwa. Po pobycie wspólnie z opiekunem, kontynuujemy, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

Opcja dodatkowo płatna.
stacjonarne

Terapie behawioralne

W trakcie pobytu u nas możemy rozpocząć pracę nad problemowymi zachowaniami psa. Będzie to idealna baza do stworzenia programu zmian i rozpoczęcia dalszej pracy.

Opcja dodatkowo płatna.
Psy do adopcji – Limanowa

SZUKAJĄ DOMU

Nasza praca to również przygotowywanie do adopcji psów bezdomnych będących pod naszą opieką, w oddziale w Limanowej. Ciągle staramy się rozwijać ich umiejętności, minimalizować strach, agresję bądź inne problemy i do nowych domów przekazywać psy znające podstawowe komendy… jeśli szukasz przyjaciela na lata, kliknij przycisk poniżej

ZOBACZ
te, którym się poszczęŚciło

ZNALAZŁY DOM

Pod poniższym linkiem znajdziesz informacje o psiakach, które z naszą pomocą znalazły swoje nowe domy. Prawie wszystkie wymagały pomocy behawioralnej, która została im przez nas zapewniona. Czynnie pomagaliśmy wybierać najlepsze z nowych rodzin!

ZOBACZ

Trening z lękliwym Jaskrem

ZOBACZ FILM

MAX – pies z agresją lękową

ZOBACZ FILM

Lękliwy Okruszek – przełamujemy strachy

ZOBACZ FILM

Współpracujemy

Drogą do osiągnięcia sukcesu jest nawiązanie trwałych relacji.

Leonor rozpoczęła współpracę z tą organizacją jeszcze nim poznała się ze Skylosem, a potem ta współpraca przelała się na całego Skylosa. Jedna z najlepszych organizacji prozwierzęcych w Polsce. To dzięki ich podopiecznej – Ohanie, poznaliśmy się z Leonor, która prowadzi oddział Kraków! 🙂

ZAŁOGA BULLDOGA
Fundacja dla zwierząt

Jeśli myślimy o pięknych zdjęciach naszych psów bądź bezdomniaków, to najlepsze ręce w jakie możemy się udać. Dzięki niej nasze psiaki cudnie się prezentują, a relacje z naszej działalności są odpowiedniej jakości. Polecamy!

Aneta Biedroń
Ladybug photography

Dotychczas współpracowaliśmy z wieloma gabinetami weterynaryjny, jednak to tu uzyskaliśmy najlepszą pomoc. Doktor Olga Jaworska świetnie opiekuje się naszymi i naszych klientów zwierzętami, a dzięki dlugotrwałej współpracy świetnie się uzupelniamy w pracy behawioralnej.

ALVET
przychodnia weterynaryjna

Zobacz nas w akcji na YouTube!

NASZ ZESPÓŁ

W każdej firmie najważniejsi są ludzie ją tworzący – w Skylosie mamy to szczęście, że trafiliśmy idealnie, dzięki czemu możemy się rozwijać i łapać wiatr w żagle!

Joanna Nosal-Chojnowska

Właściciel, zoopsycholog, trener, dogoterapeuta

W firmie zajmuje się szkoleniem psów, prowadzi konsultacje behawioralne i zajęcia edukacyjne z psami dla dzieci i młodzieży, nadzoruje pracę hotelu. Absolwentka stosowanej psychologii zwierząt, ukończyła „Warsztat pracy behawiorysty” w Centrum Kynologicznym Canid, kurs Medycyny Behawioralnej Psów. Przewodnik psa w Małopolskiej Cywilnej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej, wielokrotna medalistka w canicrossie i dogtrekkingu, hodowca elkhundów szarych.
Nadzoruje pracę oddziału Kraków oraz wspomaga prowadzenie teraii behawioralnych.


Michał Chojnowski

Manager, behawiorysta

Na codzień prowadzi terapie behawioralne psów bezdomnych. Niezastąpiony przy wprowadzaniu trudnych psów do stada i w pracy z psami agresywnymi. Współprowadzi zajęcia edukacyjne oraz przejażdżki psimi zaprzęgami. Ukończył kurs Medycyny Behawioralnej oraz rehabilitację psów, wicemistrz polski w canicrossie, medalista zawodów dogtrekkingowych i canicrossowych.
W oddziale Kraków wspomaga prowadzenie terapii behawioralnych.


Leonor Dias

Trener psów w hotelu, prowadzi Skylos w Krakowie

Petsitter i wolontariusz w schroniskach od 10 lat.  Pracowała z psimi seniorami i psami szczególnie wrażliwymi. W 2014 roku była pierwszą osobą w Portugalii, która została opiekunem emerytowanych psów przewodników. Od tamtej pory mieszka w Polsce, gdzie jest domem tymczasowym dla trudnych psów bezdomnych. W 2020 zaczęła wolontariat w Skylosie pracując z psami lękliwymi, agresywnymi itd. Prowadzi malutki (maks. 2-3 psy), oddział Skylosa w Krakowie.


Ponad 40

Psów wydanych do adopcji

Ponad 300

psów gościło w naszym hotelu

Ponad 50

Sukcesów kynologicznych

Masz pytania?

Zachęcamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe!