}

Hotel dla psów z behawiorystą

SKYLOS - świat przez pryzmat 4 łap

Hotel dla psów

Hotel w warunkach domowych, psy posiadają swoje pokoje, duży wybieg. Podejmujemy się trudnych wyzwań.

Więcej

Dom tymczasowy

Oferta przeznaczona dla psów bezdomnych. Przyjmujemy również psy nieadopcyjne, przygotowujemy do adopcji, pomagamy znaleźć nowe domy.

WIĘCEJ

Terapie behawioralne

Podczas pobytu psiaka rozpoczynamy pracę nad modyfikacją niepożądanych zachowań, którą pod naszym okiem właściciel kontynuuje w domu.

WIĘCEJ

Szkolenia

Podczas pobyt psa w hotelu możemy rozpocząć szkolenie z zakresu podstawowego posłuszeństwa, by potem kontynuować naukę na spotkaniach z trenerem.

WIĘCEJ
SKYLOS – Świat przez pryzmat 4 łap

Łączymy wiedzę, naukę i praktykę, by dostarczyć Wam usług na najwyższym poziomie i spełnić wszelkie Wasze oczekiwania

Hotel dla psów prowadzimy od 2013 roku, od początku mierząc się z psami lękliwymi i agresywnymi. Przez nasz dom przewinęło się kilkaset psów – od całkiem przyjaznych, po niebezpieczne dla siebie lub otoczenia. Pozwoliło nam to nabrać dużego doświadczenia i wiedzy, którą dodatkowo uzupełniamy stale kształcąc się i rozwijając na kursach, szkoleniach i seminariach.

O dezynfekcję terenu hotelu dbamy używając regularnie ozonatora, który dezynfekuje cały budynek, natomiast wybieg jest dezynfekowany specjalistycznymi preparatami do suchej dezynfekcji, które są bezpieczne zarówno dla zwierząt jak i środowiska. Zobacz nas na Facebooku

HOTEL DLA PSÓW

Oferujemy Państwu możliwość pozostawienia zwierzaka pod najlepszą opieką. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz hotel był dla naszych podopiecznych drugim domem do którego przyjeżdżają zawsze z rozmerdanym ogonem. Pomieszczenia hotelowe to pokoje w domu a nad psami czuwa zoopsycholog. Domowa atmosfera i swobodny ruch czynią nasz hotel lepszą opcją od hoteli kojcowych. Wybieg dla psów jest obszerny i ogrodzony a ukształtowanie terenu oraz kontakt z innymi osobnikami pozwala psom wytracić nadmiar energii. W wolnych chwilach zabieramy naszych podopiecznych na spacery i uprawiamy z nimi sporty od trekkingu po bikejoring i psie zaprzęgi. U nas nie ma czasu na tęsknotę!

Teren jest monitorowany. O dezynfekcję terenu hotelu dbamy używając regularnie ozonatora, który dezynfekuje cały budynek, natomiast wybieg jest dezynfekowany specjalistycznymi preparatami do suchej dezynfekcji, które są bezpieczne zarówno dla zwierząt jak i środowiska.

Psy wydajemy i przyjmujemy do hotelu od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17, w soboty tylko na telefon w  godzinach odpowiadających obsłudze, w niedziele i święta nie ma możliwości przywozu psów.

Umawiać się należy z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem. Nie dotyczy stałych klientów i sytuacji wyjątkowych.

Cennik:

 • 60zł za każdy rozpoczęty dzień kalendarzowy, (każdy kolejny pies z tego samego domu, jeśli mogą mieszkać razem – 10zł mniej).
 • +20zł/dzień – dopłata za sukę w trakcie cieczki, przywóz/odbiór poza wyznaczonymi godzinami (przed 9, po 17 lub w sobotę)
 • +40zł/dzień – dopłata za psa wymagającego izolacji lub agresywnego do ludzi
 • +60zł/dzień – dopłata za szkolenie bądź prowadzenie terapii behawioralnej w trakcie pobytu, odbiór w niedziele i święta
 • +80zł/dzień – dopłata za psa z poważnym lękiem separacyjnym
 • Dodatkowo płatne są wyjazdy i wizyty u lek. wet., groomera itd. – 80gr/km + 30zł/h i koszty wizyty.
 • Przypominamy też, że w święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Nowy Rok – nie ma możliwości przyjmowania i odbierania psów z hotelu, nawet za dopłatą. To jest czas, który chcemy poświęcić tylko rodzinie i psom.

  Oferta dla psów bezdomnych:

  Dla psów bezdomnych, wymagających terapii behawioralnej oferujemy 70% zniżki od ceny bazowej.

  Film

  DOM TYMCZASOWY

  Oferta dla psów bezdomnych. Jednocześnie przyjmujemy maksymalnie 6 psów, co pozwala nam sprawować nad nimi odpowiednią opiekę i poświęcić się prowadzeniu skutecznych terapii behawioralnych, by z psów „nie adopcyjnych” – jak najszybciej stały się szukającymi nowych domów. Do adopcji trafiło już 43 naszych podopiecznych! Przyjmujemy tylko psy, które przeszły okres kwarantanny, są zaszczepione i odrobaczone. Wielu psom udaje nam się stworzyć film reklamowy, który pokazuje ich przemianę, umiejętności i zachowanie w różnych sytuacjach.

  O dezynfekcję terenu hotelu dbamy używając regularnie ozonatora, który dezynfekuje cały budynek, natomiast wybieg jest dezynfekowany specjalistycznymi preparatami do suchej dezynfekcji, które są bezpieczne zarówno dla zwierząt jak i środowiska. Ceny ustalamy indywidualnie. Film – Łatka Film – Cynamon
  Stacjonarne

  Szkolenie psów

  W trakcie pobytu psa w naszym hotelu możemy rozpocząć z nim szkolenie z zakresu podstawowego posłuszeństwa. Po pobycie wspólnie z opiekunem, kontynuujemy, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt.

  Opcja dodatkowo płatna.
  stacjonarne

  Terapie behawioralne

  W trakcie pobytu u nas możemy rozpocząć pracę nad problemowymi zachowaniami psa. Będzie to idealna baza do stworzenia programu zmian i rozpoczęcia dalszej pracy.

  Opcja dodatkowo płatna.
  Psy do adopcji

  SZUKAJĄ DOMU

  Nasza praca to również przygotowywanie do adopcji psów bezdomnych będących pod naszą opieką. Ciągle staramy się rozwijać ich umiejętności, minimalizować strach, agresję bądź inne problemy i do nowych domów przekazywać psy znające podstawowe komendy… jeśli szukasz przyjaciela na lata, kliknij przycisk poniżej

  ZOBACZ
  te, którym się poszczęŚciło

  ZNALAZŁY DOM

  Pod poniższym linkiem znajdziesz informacje o psiakach, które z naszą pomocą znalazły swoje nowe domy. Prawie wszystkie wymagały pomocy behawioralnej, która została im przez nas zapewniona. Czynnie pomagaliśmy wybierać najlepsze z nowych rodzin!

  ZOBACZ

  TEO – cudowna przemiana

  ZOBACZ FILM

  MAX – pies z agresją lękową

  ZOBACZ FILM

  MOLLY – odmieniona przez bieganie

  ZOBACZ FILM

  Współpracujemy

  Drogą do osiągnięcia sukcesu jest nawiązanie trwałych relacji.

  Fundacja współpracuje z nami niemalże od początku działalności. Wraz z nimi wydaliśmy do adopcji wiele problemowych psów, zawsze mogliśmy na siebie wzajemnie liczyć. Nie znamy bardziej dbającej o zwierzaki fundacji, polecamy każdemu!

  DAR SERCA
  Fundacja dla zwierząt

  Jeśli myślimy o pięknych zdjęciach naszych psów bądź bezdomniaków, to najlepsze ręce w jakie możemy się udać. Dzięki niej nasze psiaki cudnie się prezentują, a relacje z naszej działalności są odpowiedniej jakości. Polecamy!

  Aneta Biedroń
  Ladybug photography

  Zobacz nas w akcji na YouTube!

  NASZ ZESPÓŁ

  W każdej firmie najważniejsi są ludzie ją tworzący – w Skylosie mamy to szczęście, że trafiliśmy idealnie, dzięki czemu możemy się rozwijać i łapać wiatr w żagle!

  Joanna Nosal-Chojnowska

  Właściciel, zoopsycholog, trener, dogoterapeuta

  W firmie zajmuje się szkoleniem psów, prowadzi konsultacje behawioralne i zajęcia edukacyjne z psami dla dzieci i młodzieży, nadzoruje pracę hotelu. Absolwentka stosowanej psychologii zwierząt, ukończyła „Warsztat pracy behawiorysty” w Centrum Kynologicznym Canid, kurs Medycyny Behawioralnej Psów. Przewodnik psa w Małopolskiej Cywilnej Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej, wielokrotna medalistka w canicrossie i dogtrekkingu, hodowca elkhundów szarych


  Michał Chojnowski

  Opiekun, rehabilitant psów

  Na codzień prowadzi terapie behawioralne psów bezdomnych. Niezastąpiony przy wprowadzaniu trudnych psów do stada. Współprowadzi zajęcia edukacyjne oraz przejażdżki psimi zaprzęgami. Ukończył kurs Medycyny Behawioralnej oraz rehabilitację psów, wicemistrz polski w canicrossie, medalista zawodów dogtrekkingowych i canicrossowych.


  Ponad 40

  Psów wydanych do adopcji

  Ponad 300

  psów gościło w naszym hotelu

  Ponad 50

  Sukcesów kynologicznych

  Masz pytania?

  Zachęcamy do kontaktu, postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to tylko możliwe!